Mitarbeiter im Verkauf

Webseite Bloomways

führender Schnittblumenhändler in Deutschland - über 20 Filialen

Für unsere Filiale am Standort Oldenburg suchen wir zum nächstmöglichen Zeitpunkt in Teil- oder Vollzeit einen Mitarbeiter Verkauf (m/w/d):

Ihre Aufgaben
Blumenverkauf mit Spaß und Leidenschaft
Betreuung unserer Kunden im Cash & Carry Markt inkl. Beratung und Kundenpflege
Abwicklung der Verkaufsvorgänge (Bestellannahme, Kassenbedienung, etc.)
Durchführung des Qualitätsmanagements bis hin zur Warenpflege
Allgemeine Verwaltungstätigkeiten

Ihr Profil
Ideal wäre eine floristische oder gärtnerische abgeschlossene Ausbildung oder Erfahrung in der Grünen Branche – gerne auch Quereinsteiger (mit guter Einarbeitung)
Pflanzenkenntnisse bereits vorhanden bzw. Bereitschaft, sich diese anzueignen
Führerschein Klasse B erforderlich
Freude am Umgang mit Kunden
Vertriebsstärke, Flexibilität, Zuverlässigkeit und Engagement
PC-Kenntnisse von Vorteil

Wir bieten
Ein abwechslungsreiches Aufgabengebiet in einem motivierten Team mit Entwicklungsmöglichkeiten
Zielgerichtete Weiterbildungsprogramme
Betriebliches Gesundheitsmanagement
Betriebliche Altersvorsorge
Mitarbeiterrabatte

Шукаємо співробітника відділу продажів на неповний або повний робочий день (м/ж/д) для нашої філії за адресою Oldenburg якнайшвидше: Ваші завдання Продавайте квіти весело та з пристрастю Підтримка наших клієнтів на ринку cash & carry, включаючи консультації та обслуговування клієнтів Обробка процесів продажу (прийом замовлень, робота з касою і т.д.) Впровадження управління якістю до догляду за продуктом Загальноадміністративна діяльність твій профіль Закінчена підготовка в галузі флористики чи садівництва або досвід роботи в зеленому секторі буде ідеальним варіантом – також вітатиметься можливість зміни кар’єри (з хорошою підготовкою) Вже наявні знання про рослини або бажання їх придбати Потрібні водійські права категорії В Насолоджуйтеся спілкуванням з клієнтами Сила продажів, гнучкість, надійність і відданість Знання ПК є перевагою Ми пропонуємо Різноманітна сфера відповідальності в мотивованій команді з можливостями розвитку Цільові програми підвищення кваліфікації Корпоративний менеджмент здоров’я Пенсія за рахунок роботодавця Знижки працівникам

Shukayemo spivrobitnyka viddilu prodazhiv na nepovnyy abo povnyy robochyy denʹ (m/zh/d) dlya nashoyi filiyi za adresoyu Hainspitz yaknayshvydshe: Vashi zavdannya Prodavayte kvity veselo ta z prystrastyu Pidtrymka nashykh kliyentiv na rynku cash & carry, vklyuchayuchy konsulʹtatsiyi ta obsluhovuvannya kliyentiv Obrobka protsesiv prodazhu (pryyom zamovlenʹ, robota z kasoyu i t.d.) Vprovadzhennya upravlinnya yakistyu do dohlyadu za produktom Zahalʹnoadministratyvna diyalʹnistʹ tviy profilʹ Zakinchena pidhotovka v haluzi florystyky chy sadivnytstva abo dosvid roboty v zelenomu sektori bude idealʹnym variantom – takozh vitatymetʹsya mozhlyvistʹ zminy karʺyery (z khoroshoyu pidhotovkoyu) Vzhe nayavni znannya pro roslyny abo bazhannya yikh prydbaty Potribni vodiysʹki prava katehoriyi V Nasolodzhuytesya spilkuvannyam z kliyentamy Syla prodazhiv, hnuchkistʹ, nadiynistʹ i viddanistʹ Znannya PK ye perevahoyu My proponuyemo Riznomanitna sfera vidpovidalʹnosti v motyvovaniy komandi z mozhlyvostyamy rozvytku Tsilʹovi prohramy pidvyshchennya kvalifikatsiyi Korporatyvnyy menedzhment zdorov’ya Pensiya za rakhunok robotodavtsya Znyzhky pratsivnykam

Um sich für diesen Job zu bewerben, sende deine Unterlagen per E-Mail an thomas.hammann@bloomways.de