Betriebselektriker m/w/d | Електромонтер промисловий м/ф/д

  • Vollzeit | повний день
  • Rotthalmünster, Bayern
  • ca. 35.000 € / Jahr USD / Jahr

Webseite ACG GmbH & Co. KG

ACG „alternating current generator“ Aggregatebau

Ваші завдання:
• Створення електричних схем/електричних схем у WSCAD
• Створення технічної документації та опису деталей
• Підтримка нашої сервісної команди з аналізом помилок та електротехнічними установками
• Забезпечення дотримання вимог законодавства щодо охорони праці, енергоменеджменту та
захист навколишнього середовища та специфікації компанії
• Перевагою є знання стандартизації (DIN/ISO/VDE/Machine Directive).
• Самостійна робота
• Надійність, гнучкість і висока якість інформації

Ваша кваліфікація:
• Закінчена освіта інженера-електрика або майстра з електротехніки з відповідним досвідом
• Знання проектування електрики, в ідеалі WSCAD
• Добре технічне розуміння
• Високий рівень відповідальності
• Хороші ІТ-навички
• Готовність до спілкування та вміння працювати в команді
• Структурований та орієнтований на результат спосіб роботи

Ми пропонуємо:
• Цікава та різноманітна робота в міжнародній компанії, що розвивається
• Робота над різноманітними, перспективними продуктами та проектами
• постійна робота
• дуже хороша оплата
• різні соціальні виплати
• Пенсія компанії та 30 днів відпустки
• Плоскі ієрархії та короткі шляхи прийняття рішень
• Можливості для подальшої освіти та навчання

Ihre Aufgaben:
• Erstellen von Schaltplänen/Stromlaufplänen in WSCAD
• Erstellung von technischen Unterlagen und Stücklisten
• Unterstützung unseres Serviceteams bei Fehleranalysen und elektrotechnischen Installationen
• Sicherstellung der gesetzlichen Vorgaben zu Arbeitssicherheit, Energiemanagement und
Umweltschutz sowie der Vorgaben des Unternehmens
• Kenntnisse im Normungswesen (DIN/ISO/VDE/Maschinenrichtlinie) vorteilhaft
• Selbständiges Arbeiten
• Zuverlässigkeit, Flexibilität und hohes Qualitätsbewusstsein

Ihre Qualifikationen:
• abgeschlossene Ausbildung zum Elektrotechniker oder Industriemeister Elektrotechnik mit entsprechender Erfahrung
• Kenntnisse in Elektrokonstruktion, im Idealfall WSCAD
• Gutes technisches Verständnis
• Hohes Maß an Verantwortungsbewusstsein
• Gute EDV-Kenntnisse
• Kommunikationsfreudigkeit und Teamfähigkeit
• Strukturiertes und ergebnisorientierte Arbeitsweise

Wir bieten:
• interessante und abwechslungsreiche Tätigkeit in einem expandierenden und internationalen Unternehmen
• Arbeiten an abwechslungsreichen, zukunftsweisenden Produkten und Projekten
• unbefristeten Arbeitsplatz
• sehr gute Bezahlung
• diverse Sozialleistungen
• Betriebliche Altersversorgung und 30 Tage Urlaub
• Flache Hierarchien und kurze Entscheidungswege
• Fort- und Weiterbildungsmöglichkeiten

Um sich für diesen Job zu bewerben, sende deine Unterlagen per E-Mail an g.dudyka@acg-technologies.eu