Controller / Sales Controller (m/f/d) | Контролер / Контролер з продажу (м/ж/д)

Webseite EA Cable Assemblies GmbH

A company of BizLink Group

Що ми пропонуємо:

– Хороша оплата

– Можливість довгострокового працевлаштування

Ваші навички:

– Англійська мова: Вільна, контрактний рівень

– Досвід роботи в промисловій компанії

– Знання контролю продажів та/або корпоративного контролінгу

– Корисний досвід управління проектами

– Базові навички роботи з комп’ютером (Windows, MS Office, Google Drive)

Завдання:

– Впровадити функцію контролю продажів для бізнес-підрозділу

– Готуйте фінансовий аналіз та звіти, координуйте планування та забезпечуйте узгодженість та ефективність усіх процесів та процедур

– Підтримка корпоративного контролінгу

Was wir bieten:

– Gute Bezahlung

– Möglichkeit zur langfristigen Anstellung

Ihre Fähigkeiten:

– Englisch: Fließend, Vertragsniveau

– Berufserfahrung in einem Industrieunternehmen

– Fundierte Kenntnisse im Vertriebs- und/oder Unternehmenscontrolling

– Erfahrung im Projektmanagement hilfreich

– Computer Grundkenntnisse (Windows, MS Office, Google Drive)

Aufgabe:

– Implementieren Sie eine Sales Controlling-Funktion für die Business Unit

– Erstellen Sie Finanzanalysen und -berichte, koordinieren Sie die Planung und stellen Sie sicher, dass alle Prozesse und Verfahren aufeinander abgestimmt und effizient sind

– Unterstützung des Unternehmenscontrollings